Medya

Ece Üner vurdu, yine gol oldu!… “Ruhsal mesafeyi nasıl koyacağız?”

Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner, açıköğretimde psikoloji bölümünün açılacak olmasına canlı yayında tepki gösterdi. Ece Üner’in bu yorumu hem medyada hem de sosyal medyada oldukça yankı buldu.

Psikoloji bölümünün açıköğretimde de açılması yönünde alınan karara tepkiler çığ gibi büyüyor. Türk Psikologlar Derneği, yaşananlara tepki göstererek Danıştay 8. Dairesi’ne yürütmeyi durdurma davası açmıştı. Psikoloji bölümünün açıköğretimde de açılacak olmasına bir tepki de Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner’den geldi.

Üner, şöyle konuştu:

“…ONUN DA İÇİNİ BOŞALTILIYORLAR!”

“Ruh sağlığını şimdi kaybedenler ne yapsın? Sosyal mesafe tamam. Ama hayat şartları, işsizlik? Bizi delirten şeylerle aramıza ruhsal mesafeyi nasıl koyacağız? Derman bulmak için içimizi boşaltabileceğimiz bir alan vardı ama bir baktık asıl o alanın içi boşaltılıyor.”

ÜNER: “HALKIN AKIL SAĞILIĞINI TEHLİKEYE ATMAMAK LAZIM”

“Haberleri takip ediyorsanız görüyorsunuzdur, günden güne akıl ve ruh sağlığını kaybeden bir toplum var. Halkın dişinden tırnağından artırdığı akıl sağlığını da tehlikeye atmamak lazım herhalde.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu