Medya

Ece Üner’den Ahmet Hakan’a olay gönderme: “Günün değil hakikatin adamı olmaya çalışıyorum!”

Ahmet Hakan ve Ece Üner arasındaki polemik tırmanmaya devam ediyor. Taraflar arasında Ece Üner’in koronavirüs olayını fırsat bilen fırsatçılara yönelik olarak söylediği “Namaz beş vakit ahlak 24 saat farz” şeklindeki çıkışına Ahmet Hakan’dan tepki yazısı gelmişti. Ece Üner dün akşam Show Ana Haber’de yine çok konuşulacak bir yoruma imza attı. Üner, Ahmet Hakan’a yönelik gönderme yapmayı da unutmadı.

Ahmet Hakan’ın Ece Üner’e tepki içeren yazısında Üner’in “Namaz 5 vakit ahlak 24 saat farz” sözüyle fırsatçıların namaz kılanların arasından çıktığını ima ettiğini yazmıştı. Ahmet Hakan’ın bu itirazına sosyal medyadan jet bir yanıt veren Üner, paylaşımında “Beni anlayanlara gönülden büyük bir teşekkür. Zira söylediklerimden “namaz kılmak kötüdür” ya da “fırsatçılar namaz kılanlardır” gibi bir sonuç çıkartmak olağanüstü bir çaba ve “meziyet” ister. Bu “meziyet” i gösterebilen sayılı insana da cevabım; anlamak yalnızca bir idrak sorunu değildir, tersine çoğu kez bir niyet hatta bir ahlak sorunudur.” diye yazmıştı.

Ece Üner, hızını alamadı. Ahmet Hakan’ın yazısındaki itiraza tepkisini Show Ana Haber bülteninde de yineledi. Üner, kastettiği şeyin fırsatçıların namaz kılanların arasından çıktığı şeklinde bir düşüncesinin olmadığını Ahmet Hakan’ın dünkü yazısıyla kul hakkını ihlal ettiğini dile getirdikten sonra sözlerinin sonunda kullandığı “…kişi karşısındakini kendisi gibi bilir.Çünkü ben günün adamı değil hakikatin adamı olmaya çalışıyorum. Biliyorum ki gün değişiyor, hakikat değişmiyor. Size de tavsiye ediyorum” şeklindeki gönderme dikkatlerden kaçmadı.

Şimdilerde Ahmet Hakan’ın Ece Üner’e bu kez cevap verip vermeyeceği; cevap verirse nasıl bir ifade kullanılacağı merak ediliyor.

İşte, Ece Üner’in Ahmet Hakan’a yaptığı göndermeli tepkisi:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu