Televizyon

Ece Üner’in programındaki istifalarla ilgili merakla beklenen istifa açıklaması

Ece Üner, ‘Ece Üner ile Susma’ adlı programında 7 gazetecinin istifa haberiyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Üner'den konuya ilişkin merak edilen açıklama nihayet geldi.

Haber programı formatının dışında bir programla ekranlara gelen Ece Üner’in ‘Ece Üner ile Susma’ adlı programında istifa depremi yaşanıyor.

7 gazetecinin, olayların reyting uğruna manipüle edildiğini öne sürerek program ekibinden istifa ettiği iddiası gündeme bomba gibi düşerken, konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ

Ece Üner bugünkü programda iddialara değinmezken, Bloom Medya ise haberle ilgili açıklama yaptı.

Açıklamada şöyle denildi:

“Bloom Medya olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner ile susma Programı hakkında dün bazı haber mecralarında yayınlanan asılsız iddialardan büyük hoşnutsuzluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Programda yer alan konular, içeriğimiz gereği katılan kişilerin kendi iddialarını ve yaşadıklarını yansıtmaktadır. Programımızda hiçbir şekilde manipülasyona yer verilmemektedir. Bu durum zaten gerçek kişi ve olayların yer aldığı programımızın içeriğine ters düşmektedir. Yapılan bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını önemle belirtmek isteriz”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu