Medya

Ece Üner’in Şule Çet davası hakkındaki yorumu sosyal medyayı salladı

Show Tv Ana Haber Spikeri Ece Üner, kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Ana haber bültenlerinde zaman zaman yaptığı yorumlarla dikkat çeken Ece Üner, canlı yayında verdiği asker selamıyla milyonlarca vatandaşın gönlünü kazanmayı bilmişti. Ece Üner, bu kez de bugün görülen Şule Çet davsıyla ilgili yaptığı yorumla öne çıktı.

ECE ÜNER TWITTER’DA YİNE GÜNDEM OLDU

Show Tv Ana Haber Spikeri, bu akşam saatlerinden itibaren sosyal medya Twitter’da en çok konuşulan başlıklara arasına girdi. Nedeni ise şu günlerde kamuoyunun yakından ilgilendiği Şule Çet davasıyla ilgili bu akşam canlı yayında yaptığı yorum…

Ece Üner, Şule Çet davasını kamuoyunun yakından ilgilendiğine dikkat çekerek davanın sürekli ertelenmesine atıf yaptı. Şule Çet davsının unutturulamadığını ifade eden Üner, aksine “ezberlendikçe ezberlendi” dedi.

Ece Üner, sözlerinin devamında “Bu bir arz talep meselesi değil ırz talep meselesidir” şeklinde konuştu.Üner’in bu yorumları Twitter’da geniş yankı buldu. Destek paylaşımları yapan kullanıcılar Ece Üner’i TT(Trend Topic) listesine soktu.

İşte, Üner’in Şule Çet hakkında dikkat çeken o sözleri:

Ece Üner’le ilgili Twitter’daki yorumları görmek için tıklayın

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı