ManşetYerli Dizi

Ece Uslu-Murat Saraçoğlu beraberliği neden bitti?

En son Fox TV’de yayınlanan ve yüksek reyting alan Karagü dizisinin başarılı oyuncusu Ece Uslu kariyeri ve de özel hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Destekten TR

Sabah gazetesine röportaj veren 26 yıldır oyunculuk sektörünün içinde olan Ece Uslu röportajında önemli itiraflarda da bulundu.

Destekten TR

Oyunculuğa 15-16 yaşlarında başladığını şimdilerde ise 41 yaşında olduğunu söyleyen Uslu,  “İyi kazandım ama akıllıca davranmadım. Gençken çok eli açık bir insandım, savurdum. Son zamanlarda ise daha akıllandım” itirafında bulundu.

Destekten TR

Evlilik konusundaki düşünceleri ve de yaşadıklarını paylaşan Ece Uslu; ” ‘Sen plan yaparken Allah yukarıdan güler’ derler ya, onun için gerçekten akışa bırakmak ve biraz da teslim olmak lazım. Ben, 30 yaşımdan beri çocuk yapmak ve güzel bir ailem olsun istiyorum ama bir şey oluyor ve sonuca gitmiyor! Demek ki kısmet değil.” şeklinde konuştu.

MURAT SARAÇOĞLU İLE İLİŞKİSİ BİTTİ

Karagül dizisinin yönetmeni Murat Saraçoğlu’yla olan birlikteliğini kısa süre önce noktalayan Ece Uslu, soru üzerine “Gündem yaratmak istemiyorum. Evet, kendisiyle 2.5 senelik bir ilişkim oldu. Ayrılmış olabiliriz ama ben hâlâ Murat’ı insan olarak çok seviyorum. İyi, kötü çok şey paylaştık. İkimizin de hataları vardır. Hatasız kul olmaz.” diyerek ayrılık haberini doğruladı.

“Ayrılmanız sette sıkıntı çıkarmaz mı?” şeklindeki bir soruya ise Ece Uslu, şöyle cevap verdi:

“Hayır, önümüzdeki sezonun çekimlerinde birlikte çalışacağız yine. Birlikte olduğumuz zaman pamuklar üstünde falan mı yaşadığımız sanılıyor; öyle bir şey yok. Kavgalarımız oldu, barışmalarımız oldu. Biz o sette çalıştık, yine de çalışacağız, ikimiz de profesyoneliz.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR