Magazin

Ece Vahapoğlu’nun kostümleri Hakan Akkaya imzası taşıyacak

Ece Vahapoğlu, sunuculuk yaptığı önemli organizasyonlarda bundan böyle Hakan Akkaya’nın tasarımını yaptığı kostümler de giyecek. Ece Vahapoğlu, ilk defa çalıştığı, Hakan Akkaya ile ilgili açıklama yaptı.

Ece Vahapoğlu, ” İlk defa Hakan Akkaya ile çalışıyoruz. Onun imzasını taşıyan kıyafetimi Fashion TV Moda Ödül Töreni’ni sunarken haftaya giyeceğim.” dedi.

Hakan Akkaya’nın kendisine başka kıyafetler de hazırladığını söyleyen Vahapoğlu,  “yakında onları da başka sunuculuk yapacağım gala ve gecelerde giyeceğim” şeklinde konuştu.

Hakan Akkaya ile ilgili düşüncelerini de paylaşan Ece Vahapoğlu, ” Hakan, objektif, düşüncelerini net paylaşan, sıcak, ölçülü, hızlı hareket eden ve karar alan bir insan.  Onunla çok rahat çalışıyoruz.

Ben de hızlı ve hareketliyimdir; zaman yönetimini iyi yaparım. Yoğunluğumda Hakan ile iyi senkronize olduk. Bu diğer tuvaleti de Başarım Sensin Balosu’nu sunarken giyeceğim.” dedi.

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu