Yerli Dizi

ECE YÖRENÇ’E ADINI FERİHA KOYDUM FANLARINDAN TEPKİ VAR

Medcezir’in senaristi Ece Yörenç’e özellikle hala dizinin heyecanını dinamik tutmaya çalışan Adını Feriha Koydum(AFK) hayranlarından tepki var. Ece Yörenç’i AFK’un dizi müziklerini Medcezir’de kullanmakla suçlayan dizi fanları aynı zamanda Medcezir’deki bazı sahnelerin yine AFK’dan alıntı olduğunu iddia ediyorlar.

Bu iddialarını sosyal medya Twitter’dan dile getiren hayranlar ünlü senarist Ece Yörenç’e tepki vermeye devam ediyorlar. Geçen hafta bu tepkilere cevap verme ihtiyacı duyan Yörenç, twitter hesabından ” Medcezir The OC uyarlamasıdır bir kere daha sevgiyle hatırlatıyorum ” şeklinde bir cevap vermişti.

AFK fanları Medcezir’de Mira’nın kaçırılma sahnesi ile AFK’da Feriha’nın kaçırılma sahnesinde benzerlikleri eleştirmişlerdi. Ayı şekilde AFK’daki bank sahnesinin de Medcezir’de benzer şekilde kullanıldığını iddia etmişlerdi.

MEDYABEY/ÖZEL

İşte AFK’nın Medcezir’de kullanıldığı iddia edilen o müziği:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu