FragmanlarMagazinMedyabey TVSinema

Eczacı çıldırırsa… Benzersiz filminden ilgi çeken fragman

Türkiye’nin İlk Benzersiz Fragmanı yayınlandı. Türkiye sinema sektörüne yeni bir soluk getirmek için kolları sıvayan Benzersiz Filmi’nin dikkat çeken ayrıntıları gündemde yer tutarken, sonunda merakla beklenen fragmanı da yayınlandı. Türü itibariyle bolca gizem ve gerilim unsurları barındıran Benzersiz’in fragmanı ilk olarak filmin resmi internet sitesinden ve Youtube resmi sitesinden izleyenlerin beğenisine sunuldu.

Filmin gizemli havasının yanı sıra fragmandaki aksiyon sahneleri de göz doldurdu. Orijinal şekliyle el yapımı olarak üretilen nostaljik arabanın efekt kullanmadan ekrana yansıyan aksiyon görüntüleri öne çıkan detaylar arasında yer aldı. Gerçekçiliği maksimum seviyede yansıtmak için uğraşan ekip bu amaçları doğrultusunda filmi detaylandırdı. Bu unsurların yanında mizahtan da ödün vermeyen film ekibi, seyircileri heyecanlandırırken gülümsetecek sahnelere de sıkça yer verdi.

Fragmandan yansıyan görüntülerle akıldaki soru işaretlerini daha da arttıran ve gizemini hala koruyan filmin ilk eczacı filmi olma iddiası da dikkat çekti. Başrolünde Cemal Hünal’ın yer aldığı ve Eczacı karakterine can verdiği yapımda ona Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Murat Parasayar, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan gibi profesyonel oyuncular eşlik etti.

Bir eczacının gece nöbeti sırasında başına gelen trajik bir olay sonucu yaşadığı değişimi ve bu değişimin çevresine yansımasını konu alan filmde intikam duygusunun da vurgusunu izleyeceğiz. Film boyunca da insanların değişip değişemeyeceği konusunda kafa yoracağız. Beyaz perdede benzersiz bir yer edinmeyi amaçlayan film Lal Sanat Yapımcılık tarafından 3 aya yakın bir sürede tamamlandı. ‘’Kahramanlar kusursuz değildir!’’ mottosuyla klişelere meydan okuyan film, 15 Eylül’de vizyonda seyirciyle buluştuğunda da bu algıyı koruyup seyirciyle farklı bir iletişim kurma amacını güdüyor.

Benzersiz: Eczacı çıldırırsa 🙂 

Issız adam ‘Benzersiz’ ile Türkiye’nin ilk eczacılık filmine damgasını vuracak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu