Magazin

Eda Taşpınar: “Yemeyin, olsun bitsin!”

İkoncan olarak anılan  Eda Taşpınar, Moda Günleri etkinliği kapsamında Metrocity’de söyleşiye katıldı. Banu Noyan Event Office tarafından gerçekleştirilen organizasyonda modaseverlerin sorularını yanıtlayan ve 2015 modasıyla ilgili genç kızlara tüyolar veren Eda Taşpınar, kendisiyle ilgili de samimi açıklamalar yaptı.

Yüzlerce ayakkabısı ve mayosu olduğunu dile getiren Eda Taşpınar, ‘Dolabım arkadaşlarıma açık. İsteyen istediğini alabiliyor. Ancak o kadar dejenere oldu ki; artık aradığımı bulamıyorum. Gelen alıp gidiyor. Kimse de getirmiyor. Bu işe bir çözüm bulamadım’ derken aksesuarlarının çok kıymetli olduğunu da söyledi.

Sosyetik güzel olarak adlandırılmaktan sıkıldığını söyleyen Eda Taşpınar, ‘Bakımsız erkeklerden hoşlanmıyorum. Fit, spor yapan, güzel giyinen erkek isterim’ dedi.

Yaz aylarında saatlerce güneşlenen ve bronz vücuduyla dikkat çeken Taşpınar, ‘Güneşlenme bana anne ve babamdan kaldı. Onlar da bütün gün yatıp güneşlenirlerdi’ diye konuştu.

Bugüne kadar neden evlenmediğiyle ilgili sorulara ise ‘Boşanmış bir anne babanın çocuğuyum. Bu yüzden evlilikten korkuyorum’ yanıtını verdi.

Fit vücuduyla dikkat çeken Eda Taşpınar, ‘Bir dönem 74 kiloya kadar çıktım. Ancak şimdi 60 kiloyum. Kısa süreli diyetler bana çok anlamsız geliyor. Yemeyin, olsun bitsin’ dedi.

Eda Taşpınar, hayatında bir kez Türk kahvesi içtiğini ve hiç beğenmediği için bir daha içmediğini söyledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu