Yerli Dizi

EDHO’da Deniz Çakır’dan sonra bir ünlü oyuncuyla daha yollar ayrıldı

ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da (EDHO) üst üste şok gelişmeler yaşanıyor. Ünlü oyuncu Deniz Çakır’ın kadrodan çıkarılmasından sonra önemli bir oyuncuyla daha yollar ayrıldı. Başarılı oyuncu Olgun Şimşek de diziden ayrıldı. Olgun Şimşek, yeni sezonda dizide rol almayacak. Haberi, dizinin yapımcılarından Bahadır Özdener açıkladı.

OLGUN ŞİMŞEK EDHO’NUN YENİ SEZONUNDA YOK

Deniz Çakır’ı kadrodan çıkarılmasının ardından dizide sular bir türlü durulmuyor. Geçen sezon kadroya dahil olan ve ‘Kimsesiz Yaşar’ karakterini canlandıran Olgun Şimşek’le yollar ayrıldı. Olgun Şimşek de EDHO’nun kadrosunda olmayacak.

Bahadır Özdener, hem Deniz Çakır hem de Olgun Şimşek’in durumuyla ilgili yaptığı paylaşımda :

“Ayrılık vakti
Deniz ile vedalaştık. Olgunla da. Çok kıymetli oyuncularla çalıştık bugüne kadar. Yaptığımız işin zor yönlerinden biri bu ayrılıklardır.
Yeni öykülere yelken açmak zamanı şimdi.
Eminim Deniz ve Olgun yeni maceralarında çok başarılı olacaktır. Yeniden bilikte olmak da kısmet işi… Umarım yollarımız yeniden kesişir…” diye yazdı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı