Yerli Dizi

EDHO’da Hurşit’in ölümü sosyal medyayı salladı…EDHO seyircisini üzen olay

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz(EDHO) dizisinin son bölümünde Hurşit karakteri ‘ölüm’ sahnesi ile diziye veda etti. “Hurşit” karakterinin ölümü dizi fanatiklerinin tepkisini çekti. İşte EDHO’da sevilen karakter Hurşit’in ölüm sahnesi:

ÖLÜMÜ HURŞİT’İ TWITTER’DA TT (TREND TOPIC) YAPTI

Türkiye’de de hızla yayılan koronavirüs salgını sebebiyle çekimleri bir süre duran ardından yeniden çekimlerine devam edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dün akşam yeni bölümü yayımlandı. Heyecan dolu bir EDHO’nun final bölümü ise nefesleri kesti. Sosyal medyada TT Listesine ‘hurşit’ etiketi ile giren dizideki ayrılık EDHO fanatiklerini üzdü.

Nefes kesen anların yaşandığı dizide Hızır’ın en yakın iki adamı vuruldu. EDHO finalinde Hızır Çakırbeyli’nin mekanına yapılan saldırıda kurşunlara ilk hedef olan Fahri oldu.

Saldırıya hazırlıksız yakalanan Fahri aldığı mermi darbeleri ile yere yığılıp kalırken onun imdadına silah seslerini duyan Hurşit koştu.

Haydar Şişman’ın canlandırdığı Hurşit de saldırıda kurşun yağmuruna tutuldu. Karşılık veremeyen Hurşit mermi darbeleri ile yere düştü.

Saldırıda Haydar Şişman’ın canlandırdığı Hurşit karakteri ölürken Fahri ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde deli dolu bir Karadenizliyi canlandıran Hurşit’in ölümü dizi fanatiklerinin tepkisini çekti. Sosyal medyada Hurşit başlığı TT listesine girerken, ölüm ile birlikte Haydar Şişman’ın diziden ayrılması tepki çekti.

İşte Haydar Şişman’ın canlandırdığı Hurşit karakterinin ölüm sahnesi:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu