Yerli Dizi

EDHO’nun yeni bölümü neden yayınlanmadı?… Milliyet yazarı açıkladı

ATV ekranlarında yayunlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunun ilk bölümünü bekleyen izleyiciler, dizinin yayınlanmadığını görünce büyük bir şaşkınlığa uğradı. Yayınlanmama sebebinin ATV yönetiminin verdiği sözü tutmaması nedeniyle yapım ekibinin, yeni bölümü kanala vermediği iddia edildi. ‘EDHO’nun sıkı bir izleyicisi şarkıcı Demet Akalın, sevilen dizinin son anda yayın akışından çıkarılmasına tepki gösterdi.Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu olayın sebebini yazdı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın(EDHO) 7’nci sezon ilk bölümünün 26 Ekim’de yayınlanacağı duyurulmuştu. Ancak EDHO’nun yeni bölümü yerine Baba Parası filmi yayınlandı.

Yeni sezonuyla bugün ekranlara gelmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanmadı. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, EDHO’nun neden yayınlanmadığını açıkladı.

ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın merakla beklenen yeni sezonu dün (26 Ekim) başlayacaktı.

Dizinin hayranları televizyonu açtığında beklenmedik bir kötü sürpriz ile karşılaştı.

Tanıtım filmlerinde bugün başlayacağı belirtilen EDHO’nun yerine Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın oynadığı Baba Parası adlı sinema filmi yayınlandı.

Dizinin hayranları yaşanan bu duruma tepki gösterirken, EDHO’nun neden yayınlanmadığını Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu açıkladı.

YAPIM ŞİRKETİ YENİ BÖLÜMÜ GÖNDERMEDİ

Twitter hesabından açıklama yapan Eyüboğlu, ATV’nin yeni zamlı sözleşmeyi imzalamaması üzerine yapım şirketi BVB’nin yeni bölümü kanala teslim etmediğini belirtti.

Eyüboğlu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bu akşam #edhoS7 ilk bölümünü niye yayınlanmadı? Yapım şirketi #BVB yeni oyuncular ve eskiler için zam istedi. Kanal ‘tamam’ dedi, çekimler başladı. @atvcomtr sözleşmeyi bugün de imzalamayınca BVB yeni bölümü teslim etmedi. #atv de #edho yerine #BabaParası filmini yayınladı.”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın da olaya tepki gösterenler arasındaydı. Bir takipçisinin “Oktay Bey’i arayıp sorsanıza” sözlerine, Akalın sosyal medya hesabından “Bilmiyorlar” şeklinde yanıt vererek, dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’nın da durumdan haberi olmadığını belirtti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu