Yerli Dizi

EDHO’ya bomba transferler

Uğur Yücel'den sonra atv'nin iddialı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bomba bir transfer daha...

Eylül ayında yeni sezon dizileri tek tek yayınlanmaya başlanırken EDHO ne zaman sorusuna yanıt aranıyordu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekran yolculuğuna atv’de devam edecek. Dizi’ye bomba bir isim daha dahil oldu..

UĞUR YÜCEL VE LEVENT ÜLGEN EDHO’DA

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yaşanan kriz sona erdi.Usta oyuncu Uğur Yücel, yeni sezon için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile el sıkışmış, ancak atv yönetimi bu transferi veto etmişti. EDHO ve atv yönetimi arasındaki kriz çözüldü ve Uğur Yücel’in diziye transferi resmiyet kazandı.

Kanal yönetimiyle anlaşan Raci Şaşmaz ve ekibi yollarına atv’de devam edecek. Oktay Kaynarca’nın başrolünü oynadığı dizinin 7. sezon çekimleri ay sonunda başlıyor.

Onur Tan’ın yönettiği dizinin kadrosuna Uğur Yücel’in ardından bir bomba isim daha katıldı. Türk tiyatro ve sinemasının usta aktörlerinden Levent Ülgen de “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın yeni sezon transferleri arasında yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu