Yerli Dizi

Edis ve Melisa Şenolsun Star TV’nin iddialı dizisine konuk oldu

Menajerlerin karmaşık dünyalarının içyüzünün, oyuncularla olan ilişkilerinin ve sektöre hakim olan rekabetin seyircide tebessüm yaratan bir dille yansıtıldığı Ay Yapım’ın bu sezonki iddialı projesi ‘Menajerimi Ara’ 3.bölümüyle yine izleyicileri ekran başına kilitledi. Bölümün hemen ardından yayınlanan 4. Bölüm tanıtımda ise Melisa Şenolsun ve Edis’in komik anları yeni bölüm hikayesi için şimdiden merak uyandırdı.

EDİS VE MELİSA ŞENOLSUN’LU SAHNELER DİKKAT ÇEKTİ

Edis ve Gülşen’in birlikte seslendirdiği yeni şarkısı ‘Nirvana’nın kullanıldığı yeni tanıtımın en dikkat çeken sahnelerinden biri de Feris’in Kıraç’a tokat attığı sahne oldu. İş arkadaşlarıyla anlaşmayı bir türlü beceremeyen Kıraç yine hırsından ötürü bütün arkadaşlarını karşısına alacak ve ajansta büyük bir kriz yaşanacak.

TÜRK İZLEYİCİSİNİN DİKKATİNİ ÇEKMEYİ BAŞARDI

Alışık olmadığımız bir dünyanın kapılarını aralayan ‘Menajerimi Ara’ dün akşam yayınlanan üçüncü bölümüyle TOTAL’de 4.77 izlenme oranı, 13.75 izlenmeye payı AB’de 6.66 izlenme oranı, 17.77 izlenme payı ve 20+ABC1’de 5.99 izlenme oranı, 15.79 izlenme payı ile 100 program arasında en çok izlenen ‘dizi’ oldu. Beğenileri toplayan renkli bir bölümün ardından yayınlanan 4.bölümün tanıtımındaki Melisa Şenolsun ve Edis sürprizi seyircinin beklentilerini zirveye taşıdı.

İkiliyi bir dizi setinde anlaşamayan iki oyuncu olarak izleyeceğimiz yeni bölümde menajerleri Feris (Canan Ergüder) ve Çınar (Fatih Artman) ikilinin arasını düzeltmek için büyük çaba gösterirken, Dicle (Ahsen Eroğlu) ve Barış (Deniz Can Aktaş) cephesinde yine sular durulmayacak. Barış’ın verdiği sözü tutamaması ve Dicle’nin ona ihtiyacı varken yanında olmaması Dicle’yi büyük hayal kırıklığına uğratacak.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ve her bölüm diziye konuk olan birbirinden ünlü isimlerle dinamik bir kadro ve dopdolu bir hikaye sunan ‘Menajerimi Ara’nın yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken, bu göz dolduran hikaye Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’a ait. ‘Menajerimi Ara’, her Salı akşamı saat 20.00’de Star TV’de izleyici karşısına çıkıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu