TelevizyonM.Bey/Özel

Efsane moda programı Doya Doya Moda’nın ekranlara dönüş tarihi belli oldu (MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Tv8 ekranlarının fenomen moda programı Doya Doya Moda, yeni içeriği ve yepyeni jürisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. İşte, programdaki yenilikler ve yayın tarihi ile ilgili detaylar…

18 Temmuz Pazartesi günü izleyiciyle buluşacak olan programda jüri koltuğunda, önceki sezonlarda olduğu gibi, hem diktiği hem de giydiği kıyafetlerle modaya yön veren Gülşah Saraçoğlu ve sektörün duayen isimlerinden Uğurkan Erez yer alırken kadroya 2 yeni isim daha katıldı.

İŞTE JÜRİYE KATILAN İKİ YENİ İSİM

Türk modasını dünyada temsil eden, ünlü tasarımcı Serdar Uzuntaş artık Doya Doya Moda jürisinde… Tasarımlarıyla italya’yı kendine hayran bırakan Serdar Uzuntaş, Milano Moda Haftası’nda yer alan tek Türk tasarımcı olarak Türkiye’yi uluslarası arenada temsil etmeye devam ediyor.

Doya doya Moda jürisine yeni katılan bir diğer isim de genç tasarımcı Yasemin Yılmaz. Babgal isimli markasıyla yerli yabancı birçok ünlü ismi giydiren Yasemin Yılmaz en çok dikkat çeken yeni nesil Türk tasarımcılardan…

DOYA DOYA MODA’NIN KONSEPTİNDE DEĞİŞİKLİK

Daha önce sadece büyük beden hanımların yarıştığı programda artık her bedenden kadınlar yarışacak. Doya Doya Moda evinde kurulan atölyede yarışmacılar kendi tasarımlarını yaparak jüriyi etkilemeye çalışacak…

Yeni villası ve yepyeni yarışmacılarıyla ekranlara dönmek için gün sayan program Moda dünyasına yön veren birbirinden değerli jürisiyle ekranlarda moda rüzgarları estirecek.

18 TEMMUZ’DA TV8 EKRANLARINDA..

Doya Doya Moda, yeni konsepti ve yeni katılan jüri üyeleriyle birlikte 18 Temmuz Pazartesi günü tv8 ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu