İnternetMüzik

Efsane müzik gurubu MFÖ’nün radyosu “MFÖ Radyo” yayında

Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur üçlüsünden kurulu MFÖ Radyo, yayında…Karnaval’ın yepyeni radyosu MFÖ Radyo, 7/24 konseptiyle sevilen efsane müzik grubunun şarkılarını müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Yeni radyo en çok da MFÖ hayranlarını mutlu etti.

 MFÖ RADYO KARNAVAL ÇATISI ALTINDA FAALİYETE BAŞLADI
Türkiye’de müzik grupları arasında müstesna bir yer tutan, 46 yıllı aşan yol arkadaşlıklarında müzikseverlere unutulmaz anılar miras bırakan efsane grup MFÖ; albümleri, konserleri, programları ile duruşlarından hiç taviz vermeyen çizgileriyle adlarından söz ettirdiler. Efsane grup MFÖ, artık 7/24 Karnaval’ın M.F.Ö. radyosunda olacak.

1966 yılında Mazhar Alanson ve Fuat Güner’in tanışmaları ile başlayan beraberlik, 1971 yılında ikilinin çıkardıkları “Türküz Türkü Çıkarırız” adlı albümle devam ederken, aynı yıl Özkan Uğur’un da katılması ile “MFÖ” nün 46 yılı aşan birlikteliklerinin ilk temeli atıldı.

Yarım asıra yakın yol arkadaşlıklarına sığdırdıkları plakları, albümleri, single’ları ile 7’den 70’e Türkiye’nin en tanınan müzik grubu diyebileceğimiz Mazhar-Fuat-Özkan’ın, altı yıl aradan sonra çıkardıkları ‘Kendi Kendine’ albümü ile birlikte, sevilen üçlünün tüm güzel şarkılarını; ayrıca Mazhar, Fuat ve Özkan hakkında birbirinden ilginç bilgileri Karnaval’ın yepyeni radyosu M.F.Ö’den dinlemek için yapmanız gereken tek şey M.F.Ö. radyosuna tıklamak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu