MüzikTelevizyon

Ege: Tarkan’a verilen destek Kenan Doğulu’ya verilseydi…

Bir zamanlar söylediği romantik şarkılar ile milyonların gönlüne taht kuran şarkıcı Ege’den Kenan Doğulu ve Tarkan’la ilgili flaş açıklamalar. Ünlü yorumcu Tarkan’a verilen desteğin Kenan Doğulu’ya verilmediği söyledi.

 

360 TV’de Elif Güvendik’in sunduğu “Elifnağme”ye konuk olan Türk pop müziği yorumcusu ve unutulmaz romantik şarkılara imzasını atan Ege, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tarkan’ın eskisi gibi yurt dışında şöhretinin kalmadığını belirten Ege, Tarkan’a verilen desteğin çok olduğunu ancak bunu gereğince kullanamadığını belirten sanatçı “Tarkan’a verilen destek eğer Kenan Doğulu’ya verilseydi Kenan Doğulu çok daha başarılı olurdu” dedi.

Şarkıcı Ege unutulmaz şarkısı “Yaz Aşkım”ın Yunanistan’da izinsiz kullanılmasından dolayı on yıldır devam eden davanın yakında sonuçlanacağını belirtti ve “eğer lehimize sonuçlanırsa Yunanistan’da dava kazanan ilk Türk olacağım” dedi.

Elifnağme’de Ege’nin Suriyeli çocuklar için yaptığı “Savrulduk Bin Kez” klibi de yayınlandı. Ege “klipte oynamadım benim olmamam gereken bir klip olmasını istedim” dedi. Savaşların son bulmasını istedi. “Her Çocuk Dünyayı Değiştirebilir” açıklamasında bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu