Fragmanlar

Eilf’de heyecan devam ediyor… Arzu Gonca’yı kandırıyor.. (12 Ocak özet)

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Yusuf Hakkı’yı babasının elinden kurtarır. Öte yandan Gonca’nın hafızasını kaybettiğini öğrenen Arzu, hain planını devreye sokarak Gonca’yı kandırmayı başarır.

Yusuf oğlunu döven Kamil’i durdurur ve çocukları alıp sahafa getirir. Melek de Hakkı’nın içinde bulunduğu durumu öğrenir ve el birliğiyle ona yardımcı olmaya çalışırlar. Hakkı hem tüm geceyi ardiyede geçirip ateşlendiği hem de babasından dayak yediği için hiç iyi durumda değildir. Yusuf, Hakkı’yı yanında misafir eder. Melek de ertesi gün Hakkı’yı görmek için sık sık sahafa gidip gelmeye başlayınca atölyede çirkin dedikodular yayılmaya başlar. Tüm bunlar olurken Gonca’nın hafızasını kaybettiğini öğrenen Arzu, son kozunu oynayıp Gonca’ya iyi davranarak eve getirir. Amacı Gonca’nın imzasını alarak şerhi ortadan kaldırmaktır ve bunu başarır.

Künye

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem, Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Program Adı : DİZİ “ELİF”

Yayın Tarihi : 12 Ocak 2017, Perşembe

Yayın Saati : 20:10

Başa dön tuşu