Magazin

Ekim ayında hakkında en çok haber yapılan ünlü isim kim oldu?

Medya Takip Merkezi (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmayla hakkında en fazla haber yapılan ünlüyü belirledi. MTM’nin yaptığı analize göre en fazla haber olan isimler belli oldu.

LİSTENİN BİRİNCİ SIRASINDA ÜNLÜ KOMEDYEN CEM YILMAZ VAR

Medya Takip Merkezi’nin hazırladığı rapora göre, ünlü komedyen Cem Yılmaz, 2 bin 445 haberle listenin ilk sırasında yer aldı. Cem Yılmaz’ın Ebru Şallı ile olan beraberliğinin bitip bitmediği de dair medyada öne çıkan haberler dikkat çekti.

ACUN HAKKINDA 2 BİN 288 HABER YAPILDI

Listenin ikinci sırasında yer alan Acun Ilıcalı, 2 bin 288 habere konu oldu.

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile sürpriz bir buluşma gerçekleştiren Acun’un İnstagram’dan yaptığı paylaşımla Kerimcan Durmaz’ın Survivor’da yarışacağı söylentileri sosyal medya da olduğu kadar basında da ilgi gördü.

ÜÇÜNCÜ SIRADA YILMAZ ERDOĞAN VAR

Listenin üçüncü sırasında Yılmaz Erdoğan, 2 bin 116 haberle yer aldı. Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği ve oynadığı son filmi “Ekşi Elmalar” izleyiciyle buluştu. Filmin oyuncu kadrosunda Şükran Ovalı, Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden ve Şükrü Özyıldız yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu