Medya

Ekranlara uzun süre ara veren Korcan Karar’ın yeni adresi belli oldu

Ekranlara ve haberciliğe uzun süre ara veren deneyimli haber spikeri Korcan Karar’ın yeni adresi belli oldu. Ünlü haber spikeri 15 Mart tarihinde yayına başlaması beklenen Sözcü TV’de ana haber bültenini sunmaya hazırlanıyor.

KORCAN KARAR SÖZCÜ TV’DE

Sözcü TV’nin nele müdürü Yılmaz Özdil olurken, genel yayın yönetmenliğini ve ana haber bülteni sunuculuğunu Korcan Karar üstlendi.

Korcan Karar, uzun yıllar ATV’de birlikte çalıştığı Ali Kırca ile Show Haber’de de Kırca’nın yakın mesai arkadaşlığı yapmıştı.

Korcan Karar Kimdir ?

Deneyimli sunucu ve haber spikeri Korcan Karar 1 Ocak 1962’de İzmir’de doğdu Roma Cecilia Müzik Akademisi’nde eğitimi’ni tamamladı.

1981 yılında gazeteciliğe Yeni Asır Gazetesi’nde başladı.1985 yılında Sabah Gazetesi’ne geçti. InterStar’da yayınlanan Turunç Hattı programının muhabiri oldu. atv’de fenomen olan mizah programı Şok’u hazırladı. 2001’de atv Haber Koordinatörü oldu. 2005 yılında Ana Haber Bülteni’yi sunmaya başladı. 2008’de Show TV’ye geçti. Ali Kırca ile beraber çalıştı.

 

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu