Yerli Dizi

Ekranlarda Gülseren Budayıcıoğlu rüzgarı…Camdaki Kız dizisiyle rekor kırdı

Kanal D ekranlarnın iddialı dizilerinden Camdaki Kız, dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Büyük bir ilgiyle izlenen dizi bir özelliğiyle de Türk televizyon tarihine bir ilk oldu. Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda’nın ardından Candaki Kız ile aynı sezonda ekranda yer aldı. Budayıcıoğlu, birbirinden iddialı dizilere imza atarak Türkiye’de bir ilki başardı.

BUDAYICIOĞLU TÜRK TELEVİZYON TARİHİNDE BİR İLKİ BAŞARDI

İlk bölümüyle büyük merak uyandıran dizi ile aynı zamanda Türk televizyonlarında bir ilk daha yaşandı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Doğduğun Ev Kaderindir’, ‘Masumlar Apartmanı’ ve ‘Kırmızı Oda’dan sonra ‘Camdaki Kız’la dördüncü eseri aynı sezonda ekranlarda yer almış oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız, dün akşam Kanal D ekranından izleyiciyle buluştu. Son dönemde gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan dizileriyle büyük bir başarı yakalayan ve izleyicinin kalbinde taht kuran diziler yapan OGM Pictures, bu kez de “Camdaki Kız”la adından söz ettiriyor.

KADROSUNDA USTA İSİMLER YER ALIYOR

Gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Nalan karakterini Burcu Biricik canlandırıyor. Kadrosunda ise Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılar isimler yer alıyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu