Yerli Dizi

Ekranlarda Yeşilçam esintisi…. İşte, Ah Nerede dizisiyle ilgi detaylar

Çekimleri İstanbul’da başlayan “Ah Nerede” dizisiyle ilgili detaylar belli oldu. Dizide Oktay Çubuk ‘Ferit’ karakterini, Nil Keser ise ‘Zehra’ karakterini canlandıracak.

Yeşilçam filmi “Ah Nerede”den yola çıkarak tasarlanan Star Tv’nin yeni dizisi “Ah Nerede” yakında izleyicilerle buluşacak. Çekimleri İstanbul’da başlayan dizide, Oktay Çubuk ve Nil Keser başrolü paylaşacak.

Senaryosunu Sadık Şendil’in yazıp Orhan Aksoy’un 1975 yılında çektiği film, Suavi Doğan ve Kerem Çatay tarafından kurulan yapım şirketi Onuncu Ev tarafından ekrana taşınacak. Senaryosunu Kübra Sülün ve Meryem Demirli’nin uyarladığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Bülent İşbilen oturuyor.

Dizide, Oktay Çubuk ‘Ferit’ karakterini, Nil Keser ise ‘Zehra’ karakterini canlandıracak.

TARUK PABUÇÇUOĞLU VE AYŞE KÖKÇÜ KADRODA

Dizide Hulusi Kentmen’in yani Ferit’in babası rolünü oyuncu Tarık Pabuççuoğlu, Şükriye Atav’ın hayat verdiği Ferit’in annesi rolünü ise Ayşe Kökçü canlandıracak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu