Televizyon

Ekranlardan tanınan ünlü profesörün koronavirüs testi pozitif çıktı

Televizyon izleyicisinin ekranlardan tanıdığı sık sık yorumlarıyla izleyici karşısına çıkan Prof. Dr. Oğuz Özyaral’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Deneyimli ismin hastanedeki tedavisi devam ediyor. Ekranın ünlü isimlerinden Prof. Dr. Oğuz Özyaral koronavirüse yakalandı.

Gittiği hastanede Covid 19 testi pozitif çıkan Prof. Dr. Oğuz Özyaral’ın hastanedeki tedavi sürecinin devam ettiği öğrenildi. Oğuz Özyaral, Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen geçmiş olsun mesajları için sevenlerine teşekkür etti. Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi’nde tedavisi devam eden Prof. Dr. Oğuz Özyaral hastanenin başhekimlerine de teşekkür etti. 64 yaşındaki Özyaral, son olarak CNN Türk ve Habertürk gibi kanallarda görüşlerini paylaşmıştı.

 

OĞUZ ÖZYARAL KİMDİR?

Oğuz Özyaral, 1956 Malatya doğumlu. Lisans eğitimini İşletme alanında, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Mikrobiyolojide ve doktorasını da yine aynı okulun aynı bölümünde yaptı. Özyaral, ayrıca, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi ve Organizasyonu Bölümünde Hastane ve Sağlık Kuruluşları Yönetimi alanlarında yüksek lisans düzeyinde özel eğitim aldı.

Oğuz Özyaral, şu anda İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı olarak görev almaktadır. Televizyon programlarında da zaman zaman yer alan Profesör Doktor Oğuz Özyaral, ‘Titiz misin?’ adlı program da yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu