Gündem

Ekrem İmamoğlu: “Didem Arslan Yılmaz’ı Binali Yıldırım istemedi”

CHP İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ile gerçekleştirdikleri ortak yayının moderatör seçiminde yaşananlarla ilgili konuştu. İmamoğlu, Binali Yıldırım ile gerçekleştirdikleri yayın hakkında açıklama yaparak, “Didem Arslan’ı, Binali Yıldırım istemedi” şeklinde konuştu.

İMAMOĞLU MODERATÖR SEÇİMİNİN PERDE ARKASINI ANLATTI

Ekrem İmamoğlu, ortak yayın için Didem Arslan Yılmaz‘ın neden moderatör olarak seçilmediğini açıkladı.

Ekrem İmamoğlu, Yıldırım ile çıktığı ortak yayın ile ilgili açıklamalarda bulunarak, “Bu konuyu dile getiren ve bu buluşmayı sağlayan bizim talebimizdir. 31 Mart öncesi bu talebimiz reddedildi. 31 Mart’tan sonra bu süreç kabul edildi Yıldırım tarafından. Ben sadece teşekkür ettim. Peşinden Binali Yıldırım, açıklama yaparak ‘Uğur Dündar’ı istiyorum’ dedi. Ben yine bir yorum yapmadım. Bana sen kimi düşünürsün diye sorduklarında ben dedim ki ‘Bu işi en fazla gündeme getiren Didem Hanım. Bence o olmalı. Hemde 2 erkek siyasetçi arsında bir kadın olması olaya farklı bir boyut katar. Bence öyle olmalı’ dedim. Daha sonra geri dönüş yaptılar. ‘Binali Yıldırım Didem Hanımı istemiyor’ dediler. Daha sonra ise İsmail Küçükkaya moderatör olarak belirlendi.” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu