Televizyon

Ekrem İmamoğlu ve Turgay Güler arasında canlı yayında yüksek gerilim

Turgay Güler'in HDP sorusu ortamı gerince stüdyoda tansiyon tavan yaptı.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Ülke TV’de yayınlanan Turgay Güler’in sunduğu canlı yayınlanan Sıradışı programına katıldı. İkili arasında yaşanan elektrikli hava gözlerden kaçmazken, HDP tartışması programa adeta damga vurdu.

YÜKSEK GERİLİM PROGRAM BOYUNCA SÜRDÜ

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Turgay Güler’in gündeme ilişkin sorularını canlı yayında yanıtladı.İkili arasındaki yüksek gerilim dikkatlerden kaçmadı. İlginç diyalogların yaşandığı programda HDP ile ilgili tartışma programda ilginç anların yaşanmasına neden oldu.

İmamoğlu, programın başında saygın bir ortam olsun dileklerinde bulunarak, “Sorunun ne şekilde sorulacağı ya da dayanağı nedir? Vesaire gibi konularda karşı tarafın söz hakkı vardır cevap verir. İkna olmak zorunda değilsiniz sadece burada polemik üretilmesin sadece burada saygın bir ortam olsun. Bana bazen derler gideceğim yerden ‘Soruları göndermemize gerek var mı?’ Ben de tam tersine o benim motivasyonumu köreltiyor. Niye? Benim hayatımla ilgili talip olduğum görevimle ilgili bir eksiğim yok ki..Ya da şu da olabilir yeterli bir bilgim yoktur. Danışmanlarımla konuşmam gerekir size daha yeterli bilgi vereyim diye. O bakımdan lütfen kendinize rezerv koymayın…” diye konuştu.

HDP SORUSU TANSİYONU YÜKSELTTİ

Programın modaratörü Turgay Güler’in “Her ne kadar siz HDP ile ittifakımız yok deseniz de siz sokakta yürürken de size yöneltilen en büyük eleştirilerden biri bu. Gördüğümüz, duyduğumuz, yaşadığımız, şahit olduğumuz, tanık olduğumuz bir çok olay var ki HDP ile açık ittifaktasınız. HDP İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde niçin aday çıkarmadı sizce?” sorusu programda tansiyonu yükseltti.

İmamoğlu ve Turgay Güler arasındaki, tartışma program boyunca devam etti. Programda yaşananlar sosyal medyada gündem oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu