Gündem

Ekrem İmamoğlu’ndan usulsüz diploma iddiasıyla ilgili açıklama

Sabah gazetesi editörü Kenan Kıran, ‘ÖSYM’den habersiz üniversite kıyağı’ başlıklı yazısında, İmamoğlu’nun İstanbul Üniversitesi’ne yaptığı yatay geçişin usulsüz olduğunu iddia etti.

Ekrem İmamoğlu, Sabah gazetesinin diploması ile ilgili yaptığı habere ilişkin, “Bu sabah da benim diplomamla ilgili haber yapmışlar ama altını çizelim; olan diplomamla ilgili” yorumunda bulundu.

Kenan Kıran, söz konusu yazısında İmamoğlu’nun KKTC’de okumakta olduğu üniversiteden, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’ne yatay geçişinin ÖSYM belgelerinde yer almadığı iddia etti.

Sabah gazetesinden Kenan Kıran, 'ÖSYM'den habersiz üniversite kıyağı' başlıklı yazısında, İmamoğlu'nun İstanbul Üniversitesi'ne yaptığı yatay geçişin usulsüz olduğunu iddia etti.

Ekrem İmamoğlu, konuyla ilgili kısa bir açıklamada bulundu. İmamoğlu: “Son dönemde atılan taklaları hepiniz izliyorsunuz. Ben bu asimetrik ötesi taklanın biçimini hayatımda hiç görmedim. Ne yapacaklarını şaşırdılar. Konuşmadıkları konu da kalmadı. Bu sabah da benim diplomamla ilgili haber yapmışlar ama altını çizelim; olan diplomamla ilgili.” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu