İnternetSosyal MedyaYoutube

Ekşi Sözlük yazarı, Youtube fenomeni Danla Biliç’ten özür diledi

Ünlü Youtube fenomeni Danla Biliç Türkiye’nin en büyük sözlük platformu Ekşi Sözlük’ün konuğuydu. Biliç, platformda kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Ama bazı sözlük yazarlarının hakaretlerine maruz kalınca Ekşi Sözlük’ün fenomen yazarı Şükela, Danla Biliç’ten özür dilemek zorunda kaldı. Danla Biliç’in Ekşi Sözlük gibi zor bir platformda soruları cevaplaması ise cesur bir karar olarak değerlendirildi.

DANLA BİLİÇ’E HAKARET EDİLİNCE…

Danla Biliç’e tepki gösteren bazı yazarlar ise aynı platformda “Danla Biliç’e soru sormuyorum” kampanyası başlatmaları da dikkatlerden kaçmadı. Danla Biliç, ne kadar kazandığını sorusuna net cevap vermekten kaçındı. Biliç, Youtube dışında e-ticaret işi de yaptığını açıkladı.

“Şükela” imzasıyla yapılan özür açıklamasında ise şu ifadelere yer verildi.

“ÖLSÜN DEMEK ÇOK AYIP!”

“sözüm ona entelektüel, aydın, bilgili ve duyarlı ekşi sözlük yazarlarının kendisine yaptığı saygısızlık sebebiyle onlar adına yaptığımdır. danla bilic’i sevmezsin, takip etmezsin tamam da hakaret etmek, ölsün demek çok ama çok ayıp.

kendimiz gibi olmayanlara nedir bu öfke ve tahammülsüzlük? burada defalarca eleştirdiğimiz eğitimsiz, cahil olarak gördüğümüz insanlardan* ne farkımız var? onlar da kendileri gibi olmayana katlanamıyorlar.

youtube ünlüsünü ciddiye almazsın, fikirlerini sevmezsin, buraya konuk olmasını saçma bulursun anlarım. klavye başından salyalar saçarak küfür etmek, aşağılamak bence psikolojik bir vaka.

32 yaşında adamım, okudukça utandım sizden.

kendisini de cesaretinden dolayı kutluyorum, hayatta mutluluklar diliyorum.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu