İnternetTeknoloji

Ekşi Sözlük’ten öğretmenlere yapılan çirkin hakaretle ilgili flaş açıklama

Ekşi Sözlük platformunda öğretmenlere yönelik yapılan hakaret içerikli entry, haklı tepkileri de beraberinde getirdi. Platform, söz konusu girişi yapan yazarın platformdan çıkarıldığını açıkladı.

Bugün Türkiye’nin en büyük sözlük platformu olan Elşi Sözlük’te öğretmenlerle ilgili girilen bir entry, büyük tepkilere neden oldu. “Öğretmenlik ile fahişelik arasında fark olmaması” şeklindeki entry, özellikle sosyal medyada haklı olarak şiddetli tepkiyle karşılandı.

YAZARI PLATFORMDAN ÇIKARILDI

Ekşi Sözlük’ün resmi sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada “bugün açılan ve öğretmenlerimize yönelik kabul edilemez bir ithamda bulunan başlık kapatılmış, söz konusu başlığı açan yazar sözlük’ten uçurulmuştur. ekşi sözlük, yürüdükleri zorlu ve onurlu yolda her daim öğretmenlerimizin yanındadır.” ifadelerine yer verildi.

Geçmişte benzer durumların sıkça yaşandığı Ekşi Sözlük platformu da bu tepkilerden nasibini aldı. Sosyal medyada birçok kullanıcının söz konusu platformun kapatılması gerektiğine dair paylaşımları dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı