Yerli Dizi

Elçin Sangu sette kaprisli mi? Yapımcısı açıkladı!..

Kiralık Aşk yapımcısı Elçin Sangu konusunda son noktayı koydu!.. Kiralık Aşk dizisinin yapımcısından Elçin Sangu açıklaması geldi. Elçin Sangu ile ilgili çıkan haberlerin ardından bir açıklama yapma gereği hisseden Ortaks Yapım Şirketi bu konuyla ilgili yaptığı net açıklama ile Elçin Sangu konusuna ve polemiklere son noktayı koydu. İşte o açıklama…

Son günlerde Kiralık Aşk’da Defne karakteri ile milyonların kalbini fetheden Elçin Sangu ile ilgili polemiklerin ardı arkası kesilmiyordu. “Elçin Sangu; kaprisleriyle set ekibini ve yönetmeni bezdirdi.” şeklindeki açıklamaların yer aldığı haberler yapımcı şirketi de canından bezdirdi.  Kiralık Aşk dizisinin resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bu iddiaları yalanlayan Ortaks Yapım haberlerin asılsız olduğunu vurguladı:

İŞTE ORTAKS YAPIMIN ELÇİN SANGU KİRALIK AŞK DİZİSİ AÇIKLAMASI 

“Basında çıkan haberlere istinaden, çekimlerimiz her zaman olduğu gibi keyifle devam etmektedir. Lütfen asılsız haberlere itibar etmeyiniz.”

KİRALIK AŞK YENİ SEZON FRAGMANI

KİRALIK AŞK DİZİSİ GENEL HİKAYE

Başrollerinde Elçin Sangu ve Başrış Arduç’un rol aldığı Kiralık Aşk dizisi romantik komedi tarzındadır. Elçin Sangu Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandırıyor. Garsonluk yapan Defne kendisine yapılan aşk oyununu kabul ederek karmaşık bir işin içine girer. Zengin bir iş adamını kendisine aşık etmeye çalışan Defne’ye bu oyunda yardımcı olacak kişi ise Defne’nin gerçekten aşık olduğu adamdır.

Kendi halinde yaşayan Defne’nin birdenbire değişen hayatı ve aşkın komik halleri… Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer’i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

KİRALIK AŞK KÜNYE

Yapım: Ortaks Yapım
Yapımcı: Melda Perahya ve Mehmetcan Yüksel
Yönetmen: Şenol Sönmez
Senaryo: Meriç Acemi

Oyuncu Kadrosu:

Ömer: Barış Arduç
Defne: Elçin Sangu
Sinan: Salih Bademci
Koriş: Onur Büyüktopçu
Necmi: Levent Ülgen
Neriman: Nergis Kumbasar
Seda: Müjde Uzman
Pamir: Seçkin Özdemir
Türkan: Hikmet Körmükçü
Hulusi: Ferdi Merter
İsmail: Kerem Fırtına
Nihan: Sanem Yeles
Serdar: Osman Akça
Esra: Melisa Giz Cengiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu