Magazin

Elçin Sangu “hamile” haberi için Posta gazetesine ateş püskürdü!

Bugün magazin basınında ve de birçok internet sitesinde ünlü oyuncu Elçin Sangu ile ilgili hamilelik haberi dikkatlerden kaçmadı. Haberin kaynağı Posta gazetesiydi. Gazetede yer alan Elçin Sangu haberinin başlığı ” Elçin Sangu hamile mi?” şeklindeydi. Haberde; Star TV’deki ‘Kiralık Aşk’ın ‘Defne’si Elçin Sangu’nun 5 yıldır Yunus Özdiken ile aşk yaşadığı ve dedikoduya göre; Elçin Sangu’nun bebek beklediği bilgisi yer alıyordu.

Haber beklendiği gibi birçok haber sitesinde yer bulmakta güçlük çekmedi. Benzer başlık birçok önemli haber sitesinin sayfalarında kendine yer buldu.

Peki, gerçekten de ünlü oyuncu Elçin Sangu hamile miydi?

Sangu, habere sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Güzel oyuncunun hedefinde ise Posta gazetesi vardı. Eliçin Sangu, sert ifadelerle haberi yalanladı.

Sangu, sosyal medya hesabından; “Oturup masa başında karaktersiz haberler uyduracağınıza cesaretiniz varsa askerlerimizin başına gelenlerden bahsedin” diye yazdı.

blank

Elçin Sangu’nun bu tepkisi sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyeceğe benziyor. Zira” askerlerimizin başına gelenler” ibaresi ünlü oyuncuyu sosyal medyada tartışılır bir hale sokma ihtimali taşıyor.

Elçin Sangu’nun kendisine yapılan bir haksızlığı doğrudan dile getirmek yerine bambaşka bir argümana sarılması sıkıntı yaşamasına neden olabilir yorumlarına neden oldu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu