ManşetYerli Dizi

Elçin Sangu ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor

Kiralık Aşk dizisi setinden güzel oyuncu Elçin Sangu ile ilgili yeni gelişmeler  var. Elçin Sangu’nun sette rahatsızlandığı hatta Meryem Uzerli’nin başına gelen tükenmişlik sendromuna yakalandığı iddia edildi. İddialar bununla da sınırlı değil. Sangu’nun yapım şirketiyle de anlaşmazlığa düştüğü öne sürüldü.

Kiralık Aşk dizisinin setinden gelen iddialara nihayet bir açıklama geldi. Kiralık Aşk, resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada iddialara açıklık getirildi.

Sette Elçin Sangu’nun rahatsızlandığına yönelik çıkan haberler net bir dille yalanlandı. Açıklamada”Çekimlerimiz gayet huzurla ve keyifle aynen devam etmektedir.” ifadesine yer verildi.

Olan bitene Elçin Sangu da kayıtsız kalmadı. Güzel ve başarılı oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı kısa ve net açıklamada. “Gayet iyiyiz, keyifle çalışıyoruz. Her habere itibar etmeyelim” şeklinde takipçilerine bir not düşmeyi ihmal etmedi.

elcin-sangu-aciklama

ELÇİN SANGU MENACERİNİ DEĞİŞTİRDİ Mİ?

Ranini sitesinin özel haberine göre Elçin Sangu menaceri Başay Okay’la yollarını ayırma noktasına geldi. İkilinin son dönemde yızldızının barışmadığı ve aralarında ayrılık rüzgarlarının estiği ileri sürülüyor. Elçin Sang’nun Başay Okay’la anlaşmasını sona erdirip Gaye Sökmen ajansıyla flört halinde olduğu iddia ediliyor.

Hatırlanacağı üzere Elçin Sangu’nun menacerliğini yapan Başak Okay en son Altın Kelebek Ödül töreni münasebetiyle gündeme gelmiş Okay’ın sosyal medya hesabından çok sayıda kullanıcıyla girdiği polemikte küfürlü paylaşımları rahatsızlık yaratmıştı. Sonunda Okay, küfürlü paylaşımları için sosyal medya hesabından özür dilemek zorunda kalmıştı.

Elçin Sangu ile Başay Okay’ın arasındaki ayrılık rüzgarlarının bu konuyla ilgili olup olmadığı henüz bilinmiyor. İki tarafın da konuyla ilgili sessizliği devam ediyor.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu