Sinema

Elçin Sangu ve Barış Arduç’tan düet: Bu su hiç durmaz

Elçin Sangu ve Barış Arduç, Mutluluk Zamanı adlı film için “Bu Su Hiç Durmaz”adlı Bülent Ortaçgil şarkısına düet yaptı. İlk kez profesyonel kayıt yapan ikilinin performansı, hayranları tarafından oldukça beğenildi.  Düetin klibini ise, filmin de yönetmenliğini yapan Şenol Sönmez üstlendi.

DÜET ELÇİN SANGU VE BARIŞ ARDUÇ HAYRANLARINI MEST ETTİ

Elçin Sangu ile Barış Arduç, başrolünü paylaştıkları 10 Kasım’da vizyona girecek olan ‘Mutluluk Zamanı’ filmi için ‘Bu Su Hiç Durmaz’ şarkısını birlikte söyledi. Sözü-müziği Bülent Ortaçgil’e ait olan parça için ilk kez düet yapan Sangu ile Arduç, başarılı performanslarıyla beğeni topladı.

Parçaya, Şenol Sönmez yönetmenliğinde bir de klip çekildi. Senaryosunu oyuncu Buğra Gülsoy ile Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı film, 10 Kasım’da vizyona girecek.

MUTLULUK ZAMANI KONUSU
Farklı dünyalardan gelen heykeltıraş Ada (Elçin Sangu) ile mükemmel bir hayata sahip olan Mert’in (Barış Arduç) tutku dolu hikayesini konu alan filmin afişi büyük beğeni topladı. Filmde Ada’nın ağabeyi olan ve hayatı boyunca fark edilmeyi bekleyen Tarık (Cengiz Bozkurt), ikilinin arasında farkında olmadan önemli bir rol oynayacak.

Asıl sevginin mükemmeliyette değil, kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Mutluluk Zamanı’ filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi ‘mükemmel’ hayatını oluşturan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada’nın (Elçin Sangu) hikayesi tüm romantikliğiyle beyaz perdeye aktarılıyor.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı