Yerli Dizi

Elçin Sangu ve Kıvanç Tatlıtuğ’lu Çarpışma iddialı geliyor

Show TV’in yeni projeler arasında belki de en iddialı projesi Çarpışma’nın setinden müjdeli haber geldi.  Ay Yapım imzalı uzun süredir merakla beklenen dizisi Çarpışma’nın çekimlerine başlandığı haber veriliyor. Peki, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu’nun paylaştığı Çarpışma dizisi ne zaman ekrana gelecek? Dahası Çarpışma hangi yapımlarla reyting mücadelesine girecek?

ÇARPIŞMA’NIN KÜNYESİNDE HANGİ İSİMLER VAR? 

Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma dizisi dört arabanın birbiriyle çarpışmasıyla kesişen hayatları konu alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandıracağı Kadir Adalı’nın kazadan sonra söylediği “Çarpışan aslında kaderlerimizdi…” ifadesi diziye damgasını vuruyor.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Çarpışma, güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra, yüksek tempolu hikayesi ve usta yönetmen Uluç Bayraktar rejisiyle, izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yapımını Ay Yapım’ın, yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Uluç Bayraktar’ın oturduğu, senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma’nın oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık gibi güçlü isimler yer alıyor.

Çarpışma’nın yayın tarihi henüz belli değil. Dizinin kasım ayı içinde ekrana geleceği anons ediliyor. Çarpışma’yla ilgili en çok merak edilen detaylar ise iddialı yapımın hangi diğer iddialı yapımlarla reyting rekabeti yaşayacağı ve nasıl bir reyting performansı sergileyeceği…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu