Yerli Dizi

Elçin Sangu yeni dizi projesinde hangi ünlü oyuncu ile başrolü paylaşacak?

Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu Elçin Sangu, ekranlara geri dönüyor. İşte Elçin Sangu’nun yeni dizisiyle ilgili bazı detaylar…

Elçin Sangu, Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ‘Çöp Adam’ dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Oyuncu Elçin Sangu, başrolünde Engin Altan Düzyatan ve Tamer Yılmaz başrollü ‘Çöp Adam’ dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Sangu dizide, ‘Peri’ isimli bir banka müdürü karakterini canlandıracak.

Star TV’de izleyicilerle buluşacak olan ‘Çöp Adam’ dizisinin senaryosu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz imzası taşıyor.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN İLE PARTNER OLDULAR
Flashback sahneleriyle hafızalara kazınması beklenen Çöp Adam dizisinin senaryosunu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz yazıyor. Sangu ile partner olan Engin Altan Düzyatan ise bir anda zengin olan Tamer Yılmaz isimli bir yazılımcıyı oynayacak. Diziye ismini veren ayrıntı ise Tamer Yılmaz’ın çöp adam dövmesinden alıyor.

Çöp Adam dizisinin konusuna göre; Tamer Yılmaz, Peri’yi kaçıracak ve olaylay gelişecek.

ELÇİN SANGU KİRALIK AŞK DİZİSİYLE TANINDI
13 Ağustos 1985 İzmir doğumlu olan Sangu, Çerkes asıllı. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce Mersin Üniversitesi’nde Opera bölümünde okudu. Televizyon dizilerinde yer almadan önce bir sahne oyuncusuydu.

En çok, Haziran 2015’ten Ocak 2017’deki finaline kadar Star TV’de yayınlanan romantik komedi dizisi Kiralık Aşk’ta Defne rolüyle tanındı.

Yer aldığı diğer projeler arasında Bir Aşk Hikâyesi (2013-2014), Kurt Seyit ve Şura (2014) ve Sevdam Alabora (2015) ve Yalancılar ve Mumları (2021) bulunmaktadır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu