Magazin

Elçin Sangu’nun annesi mahkemede neler söyledi?

Elçin Sangu’nun annesi sonunda isyan etti. Menajer Başay Okay’ın kızı Elçin Sangu’ya açtığı 100 bin dolarlık tazminat davasının yeni duruşmasında tanık olarak dinlenen Müyesser Ses önemli açıklamalarda bulundu. Elçin Sangu’nun eski menajerliğini yapan Başay Okay’ın alkol problemi olduğunu ve kızının istikbalini engeklediğini söyledi.

ELÇİN SANGU’NUN ANNESİ BAŞAY OKAY’I SUÇLADI

Menajer Başay Okay’ın aralarındaki sözleşmeyi haksız yere tek taraflı feshettiği iddiasıyla Elçin Sangu’ya açtığı tazminat davasının yeni duruşması İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü. Taraflardan Okay ve Sangu’nun hazır bulunduğu duruşmada ünlü oyuncunun annesi Müyesser Ses de tanık olarak bulundu ve adete isyan etti. Müyesser Ses, duruşmadaki tanıklığında “Başay hanım kızımın hayranlarıyla çirkin atışmalar yaptı. Kızım üzüldü, çok zarar gördü. Bu sebeple ondan ayrıldı. Başay hanımın internette yaptığı kötü yorumların kızımın istikbalini engellediğini düşünüyorum. Zaten alkol problemi de vardı.” cümlelerini sarf etti. Duruşma, tarafların yazılı beyan vermesi için ertelendi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu