Magazin

Elçin Sangu’nun reklam anlaşması mahkemelik oldu

Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncusu Elçin Sangu’nun bir şampuan firmasının reklamında oynamak üzere 1 milyon liraya anlaşması olay oldu. Sangu’nun eski ve yeni menajeri reklam anlaşmasından alacakları payla ilgili  mahkemeye gidiyor.

Elçin Sangu, daha önce Meryem Uzerli’nin reklamında oynatan şampuan firmasıyla anlaştı. 1 milyon liraya imza atan ünlü oyuncu, daha reklam sözleşmesini yeni imzalamıştı ki eski menajeri Başay Okay’la komisyon kavgasına girdi.Sangu’nun eski menajeri “Onu ben şöhret yaptım” diyerek yapılan reklam anlaşmasından pay istediği haber veriliyor.

Elçin Sangu’nun eski menajeri “Elçin’in üzerinde çok emeğim var. O müzisyen olacakken ben kendisini oyuncu yaptım” diyerek Sangu’nun kazancından pay istedi. Gerilim tırmanınca bu kez devreye Elçin Sangu’nun yeni menajeri Gaye Sökmen girdi. Tarafların anlaşamaması nedeniyle mahkemeye gidecekleri bildiriliyor.

Elçin Sangu, hayranlarıyla sosyal medya üzerinden tartışan ve küfürlü paylaşımlar yapan eski menajeriyle aralarında yaptıkları anlaşmayı fesh etmiş eski menajer ise duruma büyük tepki göstermişti.

Daha önce reklamlarında oynattığı Meryem Uzerli’ye 1.5 milyon lira veren şampuan firmasının Elçin Sangu’ya 1 milyon lira ödeyeceği konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu