ManşetYerli Dizi

Elif dizinin ünlü küçük oyuncusundan anlamlı destek

‘Elif’ dizisinin küçük oyuncusu Isabella Damla Güvenilir, küçük hayranı Murat’ın en büyük hayalini yerine getirdi. Minik oyuncu, geçtiğimiz hafta böbrek nakli ameliyatı gerçekleşen küçük çocuğu yattığı hastanede ziyaret etti.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Elif’in minik oyuncusu Isabella Damla Güvenilir, en büyük hayali kendisini görmek olan küçük Murat ile buluştu.

Dizide canlandırdığı Elif karakteri ile milyonların gönlüne taht kuran Isabella Damla, 6 ay önce böbrek yetmezliği teşhisi konulan ve geçtiğimiz hafta İstanbul’da özel bir hastanede annesi tarafından bağışlanan böbrek ile sağlığına yeniden kavuşan 6 yaşındaki Murat Dinç’in en büyük hayalini yerine getirdi.

Küçük çocuğu hastanedeki odasında ziyaret eden Isabella Damla, aldığı hediyeler ve okuduğu hikayeler ile küçük çocuğa moral verdi. Birbiriyle çok çabuk kaynaşan ikili uzun bir sohbetin ardından Murat’ın sağlık durumunun iyileşmesinin ardından yeniden görüşmek üzere sözleşti.

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı ‘Elif’ hafta içi her gün Kanal 7’de ekrana geliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu