Yerli Dizi

Elif Dizisi 347. bölümünde neler olacak?

  Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran Elif 16 Mayıs Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Annesini karşısında gören Tuğçe’nin sonunda yüzü güler. Tuğçe’nin mutlu olması Melek’i de sevindirir.

 

347. BÖLÜM

 

Kızını görmek için çiftliğe gelen Arzu, Melek’in de orda olduğunu öğrenmesi ile çıldırır. Cezaevinden Melek sayesinde kurtulduğunu duyunca ise şok olur. Arzu, Tuğçe’nin anne özlemini fırsat bilerek çiftlikte kalmayı başarır. Pelin’in, Selim takıntısı bu kez başını derde sokar. Pelin’in, Selim’e duyduğu gerçek duygularını öğrenen Koray deliye döner. Arzu gelene kadar Elif’le çok iyi anlaşan Tuğçe, annesinin dolduruşuyla Elif ve Melek’e tavır alır. Feride’nin okul konusundaki heyecanı Murat’ı rahatsız eder. Gonca, yedikleri konusunda dikkatli olması için Funda’yı uyarırken Asuman, Funda’nın bebeğini Gonca’ya vereceğini duyar. Elif, annesini bulması için ona hep yardım eden Hamit’i, Mahmut’un elinden kurtarması konusunda annesi ve babasından yardım ister. Kenan ve Melek Hamit’i bulur ve çiftliğe getirir.

 

346. Bölümde neler oldu?

Arzu’nun yaptığı tüm kötülüklere rağmen Tuğçe’nin üzülmesine dayanamayan Melek, şikayetini geri alır. Bunu öğrenen herkes Melek’in davranışına çok şaşırır. Arzu, içeriden çıkar çıkmaz soluğu babasının evinde alır. Necdet’in yurt dışında saklandığından habersiz olan Arzu, kendisini kimin çıkardığını merak eder. Arzu, Funda ve Asuman’ı evde görünce Gonca’nın bir iş çevirdiğini düşünür. Gonca’nın hakaretlerine ve kötü davranışlarına katlanamayan Arzu, daha fazla bu evde kalmak istemez. Tuğçe’yi neşelendirmeye uğraşan Elif ve İnci ne yapsalar da onu mutlu edemezler. Kenan ve Tuğçe ise işbirliği yaparak Elif ve İnci’yi şaşırtırlar. Arzu, sonunda Tuğçe’yi görmeye gider. Koray, Pelin’e evlenme teklifi eder. Pelin’in cevabı ise Koray için sürpriz olur.

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor. Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

Künye:

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer,  Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven  Yapım: Green Yapım

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu