Yerli Dizi

Elif dizisinde işler sarpıyor, Elif 371. bölümde Selim’in çaresizliği (30 Eylül)

Kanal 7’de fırtınalar gibi esen Elif dizisinde işler iyice sarpa sarıyor. Elif dizisinde bu akşam ana karakter Elif, Yusuf’un bahçeye silah sakladığını görünce ne yapacak? Selim ise başına gelen kazanın ardından çaresizlikler içinde yıkılır, Elif 371. bölüm özeti ve ilginç gelişmeleri haberimizde.

Elif 370. Bölümde bu akşam neler yaşanacak? 29 Eylül Perşembe

Arzu, Melek’in karşısına çıkıp, ona olan tüm nefretini kusmuş ve intikamını çok acı bir şekilde alacağını söyleyerek tehditler savurur. Zaten Elif için endişeli olan Melek, diken üstünde yaşamaya başlar. Üstelik mahalleye dadanan gaspçı Suna’ya saldırıp parasını çalar. Bu durum Melek’i iyice telaşlandırır. Elif ise her şeyden habersiz Cevahir’in anlattığı yavru köpeği bulmak için sahafın bahçesine gider. Bahçede ise Elif’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

Elif dizisinde yarın neler olacak? Elif 371. bölüm özeti. 30 Eylül Cuma

Elif, Yusuf’u bahçeye silah saklarken görür ve çok korkar. Atölyedekiler, Elif’in Suna’nın yaşadığı olay yüzünden korktuğunu düşünürler. Gün sonunda Melek eve giderken, kocasından dayak yiyen Aysel’i de misafir etmek üzere yanlarına alır. Bu arada çiftlikte de durumlar hiç iç açıcı değildir. Selim’in tüm umudunu bağladığı teslimat gerçekleşemeden tüm mallar telef olur. Peki, bu kazanın arkasında kim var?

 

 

Elif 369. Bölümde neler yaşanmıştı? 

Arzu, Necdet’in mirasından ona hak düştüğünü ama ortak kullanım şerhi olduğunu öğrenmiş ve kafasında planlar yapmaya başlamıştır. Bu arada Melek’e yaranmak için Elif ve İnci’yle vakit geçiren Cevahir, kızlara Yusuf’la ilgili yalanlar söyler. Kızların Yusuf’la ilgili düşünceleri kuşkusuz ki artık değişecektir. Melek Elif’i Yusuf’tan uzak tutmaya çalıştıkça, her gün yeni bir şey çıkar ve Elif bir şekilde Yusuf’la bir araya gelir. Tüm bunlar olurken Arzu, ne yapıp eder ve Melek’in çalıştığı yeri bulup karşısına çıkar. Yoksa Arzu, Melek’le Elif’ten sözde intikamını almaya mı gelmiştir?

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu