Dijital PlatformlarFragmanlar

Elif dizisinde kötü karakterler evlenirse… (Elif 452. bölüm)

Kanal 7 ekranlarının günlük dizi filmi “Elif” düğün töreniyle şenlendi. Dizi filmin iki kötü karakteri Arzu ve Ümit çıkar ilişkisiyle başlayan aşklarını nikah masasında sonlandırdılar. Arzu karakterine hayat veren sevilen oyuncu Cemre Melis Çınar ve Ümit karakterini canlandıran Emre Çaltılı rol gereği nikah masasına otururken kendilerine gıpta ile baktırmayı başardılar. Elif dizisinde bu Pazartesi neler yaşanacak? Elif 452. bölüm özet ve fragmanı haberimizde…

Ünlü oyuncu Cemre Melis Çınar “Evlilik aşkın boyutunu değiştiriyor. Törenler, Aileler, Adetler ve formaliteler o kadar yorucu ki hiç gelin olma hayalim olmadı. Bir gün sadece çocuk için evlenirim ve evlenme töreniminde çok sakin ve sade olmasını tercih edeceğim. “Evlenip çok mutlu olan az insan gördüm, evlenip bir yıl sonra boşanmaktansa evlenmemeyi tercih ediyorum. Hayat arkadaşlığı imza ile değil gönülle kurulan bir bağ” dedi. Kameralar karşısında mutlu gelini başarıyla canlandıran Cemre Melis Çınar’ın evlilik kurumuna bakışı şaşkınlık yaratırken, ekranların en güzel gelini olarak da dikkatleri üzerinde topladı. Senaristlerin nikah masasına oturttuğu başarılı oyuncu zoraki de olsa gelinliğini giydi.

 

Elif 452. Bölümde neler yaşanacak? 

Elif, Yusuf ve Melek’in konuşmalarına kulak misafiri oluyor. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu akşam Hakkı’ya sahip çıkmak isteyen Melek ve Yusuf kanunun buna müsaade etmeyeceğini öğrenince çok üzülür. Elif müjdeli bir haber vermek için Yusuf’un yanına geldiğinde kulak misafiri olacağı konuşma onu çok şaşırtacaktır.

Sosyal hizmetlerden gelen görevliler Kamil’in tutuklanması halinde Hakkı’nın çocuk esirgeme kurumuna vereceğini söylerler. Bu durumdan haberdar olmayan Melek ile Yusuf ise Hakkı’nın bakımını üstlenmeye hazırlanmaktadır. Erkut tarafından Arzu’nun yanına bırakılan Gonca ise zor durumdadır. Elif ve Hakkı okuldaki tiyatro oyunu seçmelerinde öğretmen tarafından seçilrler. Bu duruma çok sevinen Elif okul çıkışında koşarak Yusuf’un dükkânına gidip ona haber vermek ister. Ancak dükkânda kimseyi göremez ve etrafa bakınmaya başlarlar. Tam bu sırada Melek’in Yusuf ile konuştuğunu görür. Sessizce ikilinin yanına yaklaşan Elif duydukları karşısında şok olacaktır.

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:10’da Kanal 7’de…

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem, Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ.

Elif 451. bölümde neler yaşandı? 

Başa dön tuşu