Yerli Dizi

Elif Dizisi’nde Melek’ten Kenan’ın evlenme teklifine şok cevap

Herkesin kendisinden bir parça bulduğu Elif’in 31 Mayıs Salı günü yayınlanacak bölümünde, Kenan, Elif’in de bulunması ile Melek’le birlikte mutlu bir aile kurma hayalindedir. Bunu gerçekleştirmek için Kenan, tüm cesaretini toplar ve Melek’e evlenme teklifi eder.

ELİF’İN 358. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Kenan, ailesinin de desteğini alarak Melek’e yaptığı evlenme teklifinin cevabını merakla bekler. Melek’in verdiği cevap ise hem Kenan’ı hem de çiftliktekileri çok şaşırtır. Arzu, yokluğunda olan biteni Erkut’tan öğrenmeye çalışır. Ayrıca Arzu, kara kara akıl hastanesinden kaçmanın yollarını düşünürken bu konuda Erkut’tan yardım ister. Koray’ın yakalandığını gazeteden öğrenen Selim, Zeynep’in de Koray’ı tanıdığını görünce kafası karışır. Ancak Zeynep’in ona neden yalan söylediğini anlayamaz. Yaklaşan tehlikeden haberleri olmayan Selim ve Zeynep, Koray’ın yakalanmasına çok sevinir ve rahatlarlar.

ELİF’İN 357. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Necdet’in ani ölümü ve Kenan’dan boşanması ile tamamen yalnız kalan  Arzu, akıl sağlığını yitirir. Arzu’nun bu haline çok üzülen Erkut onu hemen bir akıl hastanesine yatırır. Sonunda Serdar ile evlenmeyi başaran Gonca’nın ise hiçbir şey umurunda değildir.  Bu geçen zamanda Veysel, Gonca’nın yardımcısı olmuş, Tülay da çiftlikte tekrar çalışmaya başlamıştır. Gonca’nın aşağılamalarına daha fazla katlanamayan Erkut, Arzu’yu ziyarete gider. Arzu’nun durumunda bir gelişme göremeyen Erkut umutsuzluğa kapılır. Ancak hastanede çok şaşıracağı bir durumla karşılaşır. Okullarını başarıyla bitiren Elif ve Tuğçe karnelerini alır. Melek’in oturduğu ev satıldığı için çaresiz bir şekilde ev aramaya koyulur. Bu durumu ise Kenan’ın bilmesini istemez. Kenan’ın ise Melek’e çok güzel bir sürprizi vardır.

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor. Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

ELİF KÜNYE :

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer,  Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven  Yapım: Green Yapım

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Elif dizisinde yalan talanlar üzerine kurulmuş. Hayat böylemi acaba. Yönetmen hep yalanlamı yaşıyor, yoksa senarist mi yalanla yaşıyor anlayamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı