Yerli Dizi

Elif dizisinde şok üstüne şok! Tarık şimdi ne yapacak?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Tarık, Macide ve Elif’i yanyana görünce ne yapacağını şaşırır. Öte yandan karısını sevmeyen Tarık’ın karşısına onu daha büyük yanlışlara sürükleyecek bir kadın çıkar. Elif dizisinde şok üstüne şok yaşanmaya devam ediyor! Tarık şimdi ne yapacak?

TARIK, ELİF VE MACİDE’Yİ GÖRÜNCE ŞOK OLUR — 575. Bölüm (6 Ekim Cuma)

İş gezisinden dönen Tarık, Elif’i Macide’yle yan yana görünce şok olur. İlk anda Elif’in her şeyi açıkladığını düşünse de daha sonra durumun farklı olduğunu anlar. Hümeyra Tarık’la tatile çıkmak ister ama beklediği gibi bir yanıt alamaz. Tarık’ın Elif’le bağlantısını çözmeye çalışan Vildan Elif’i Tarık’ın kızı zanneder. Bunu Tarık’a söylediğinde ise Tarık onu öldürmekle tehdit eder. Öte yandan Tarık, Hümeyra ile olan evliliğinden sıkılır fakat miras sebebiyle ayrılamaz. Kendisini çıkmazda hisseden Tarık, yeni tanıştığı kadına karşı kayıtsız kalabilecek mi?

TARIK’I BEKLEYEN SÜRPRİZLER — 574. Bölüm (5 Ekim Perşembe)

Elif’te Tarık’tan korkan Vildan konağı terk eder. Öte yandan iş gezisindeki Tarık’ı bekleyen iki büyük sürpriz vardır. Vildan konaktakilerin Elif’in gerçek kimliğini öğrenmesinden korkar. Tarık iş gezisinden döndüğünde ona nasıl hesap vereceğini düşünen Vildan bu durumdan kurtulmak için konağı terk etmeyi düşünür. Öte yandan Macide ise oğlu Kerem’in Amerika’da eğitimini tamamlayıp dönmesinden sonra artık iş hayatına adım atmasını, Haktanır Holding’in başına geçmesini ister. Bu durum Tarık’ın şirketteki işlerini bozar. İş gezisinden dönen Tarık hem Elif’in ortaya çıktığını hem de Kerem’in şirketin başına geçtiğini görünce ne yapacak?

VİLDAN ELİF’İN GERÇEK KİMLİĞİNİ SAKLAYABİLECEK Mİ? — 573. Bölüm (4 Ekim Çarşamba)

Elif’te konak halkı Elif’in kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Vildan ise Elif’in gerçek kimliğini saklamak ister. Tarık’a yakalanmaktan korkan Vildan ne yapacak? Elif’in ortaya çıkışı konaktakilerin aklında soru işaretleri belirmesine sebep olur. Vildan ise Elif’in gerçek kimliğini gizlemek için uğraşır. Macide bu konuda Vildan’ı sıkıştırır. Vildan ise durumdan kurtulmak için bir yalan uydurur. Öte yandan Reyhan istemeden Kerem’e zarar verir ve aralarındaki gerginlik daha da yükselir. Reyhan konakta annesinden uzakta yeni hayatına alışmaya çalışırken, Elif’in çaresizliğini kendisine benzetir ve onunla yakınlık kurar. Konaktakiler Elif’e karşı nasıl bir tavır sergileyecek?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu