Dizi TV

Elif dizisinin 2 Ekim Pazartesi günkü bölümünde Reyhan, Elif’i buluyor

Kanal7’de hafta içi her gün saat 20:00’de yayınlanan Elif dizisinde yeni sezon heyecanı devam ediyor. 2 Ekim pazartesi günü Elif’in 571. bölümü ekrana gelecek. Peki, Elif’in yeni bölümünde neler olacak? Yeni bölümde Reyhan, Elif’i buluyor. İşte Elif dizisinin yeni bölümünden tüyolar ve detaylar…

ELİF 2 EKİM PAZARTESİ GÜNKÜ 571. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Sevilen dizi Elif’te bu akşam Elif’in aylardır süren yalnızlığı Reyhan’ın kendisimi bulmasıyla son buluyor. Peki Elif, konaktakilerin karşısına çıkabilecek mi?

blank

Elif kilerde kilitli halde beklerken kapı açılır. İçeri girdiğinde Elif’le karşılaşan Reyhan neye uğradığını şaşırır. Reyhan, kim olduğunu öğrenmeye çalıştığı bu küçük kıza yardım elini uzatır. Hümeyra yıllarca çocuk sahibi olma isteğiyle doktor doktor gezmiş olsa da pes etmez. Anne olma çabası, buna karşı olan bitmek bilmeyen umudu ve inancı, Tarık’ı rahatsız eder. Hümeyra, hayatında en önem verdiği kişi olan kocası Tarık’ın bu tavrına çok üzülen Hümeyra’nın kalbi bir kez daha kırılır. Aylarca müştemilatta hapis hayatı süren Elif’le karşılaşan Reyhan konaktakilere kilerde bir kız bulduğunu söyleyecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol.

ELİF DİZİSİ KÜNYE:

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu