Yerli Dizi

Elif dizisinin 338.bölümünde Rabia Elif’i ailesine teslim edebilecek mi?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif, 3 Mayıs Salı akşamı 338. bölümüyle ekrana gelecek. Hafta içi hergün Kanal 7 ekranlarından izleyici ile buluşan sevilen dizi Elif’te heyecan giderek yükseliyor.

Destekten TR

Yapımcılığını Green Yapım’ın yaptığı Elif’in 338. bölümünde Rabia birbirlerinden ayrı düşen anne kızı kavuşturmak için elinden geleni yapar. Yaşlı kadın çiftliğin telefon numarasını bulur tüm cesaretini toplar ve arar.

Destekten TR

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor. Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

Destekten TR

338. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Rabia, telefonda Asuman’ın sesini duyunca durumu hemen anlar ve idare eder. Rabia her ne kadar durumu kurtarmaya çalışsa da, Asuman Elif’in bulunmasına ramak kaldığını düşünür ve bir yandan Cemal’e bir yandan da Necdet’e ulaşmak için çabalar. Necdet ise Arzu’nun polisten kurtulması için kurnazca planlar yapar. Pelin, Selim’in dikkatini çekmek için tekrardan Koray’la yakınlaşır. Selim okulun kantininde ikisini görür ve hiç konuşmadan uzaklaşır. Pelin ise Selim’in onları kıskandığını sanır ve sevinir. Kenan’ın Arzu’dan boşanma kararına ise tüm çiftlik halkı sevinir ve destekler. Rabia; Asuman, Necdet ve Erkut’a rağmen Elif’i ailesine teslim edebilecek midir?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te 2 Mayıs Pazartesi akşamı 337. bölümü yayınlanacak. Peki, Elif dizisinde  Melek’le karşılaşan Elif annesini görmesi ile her şeyi hatırlayabilecek mi?

Elif, annesinin yanına gidebilecek mi? Elif ve Melek’in kavuşmasının önündeki tehlikeli durum devam ediyor.

ELİF 337. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Elif ne olursa olsun bu kadar yakınlaşmalarının ardından en kısa zamanda annesinin onu bulacağını düşünür. Eve geldiğinde tüm olanları Rabia’ya anlatır. Duyduklarına inanamayan yaşlı kadın Elif’in haline çok üzülür. Rabia, Elif’i annesine teslim etmeye kararlı olsa da Elif, annesi hakkındaki endişelerini ona anlatınca vazgeçmek zorunda kalır. Arzu, Melek’e verdiği zararla kalmaz evine gidip tehditler savurur. Bunu öğrenen Kenan ise Arzu’dan her türlü tehlikenin geleceğini bildiğinden Melek’i çiftlikte kalması için ikna etmeye çalışır. Ancak Melek, Kenan’ın teklifini kabul etmez. Polisler ise evin deposunda saklanan Arzu’yu aramaya devam eder. Elif, annesiyle yaşadığı güzel günleri ve anıları Rabia’ya anlatınca yaşlı kadın daha fazla dayanamaz ve Elif’i annesine götürmek için bir çözüm bulur.

Künye:

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Yapım: Green Yapım

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer, Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR