Yerli Dizi

Elif Dizisi’nin 344. bölümünde Kenan, Arzu’dan boşanabilecek mi?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif 11 Mayıs Çarşamba akşamı 344. bölümüyle ekrana gelecek. Necdet, kendisini her yerde arayan polisleri atlatır ve yurtdışına kaçmak için plan yapmaya başlar. Çocuğuna hamile sandığı Gonca’yı da yanında götürmeye kararlı olan Necdet eve gider.

ELİF DİZİSİNİN 344. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Destekten TR

Serdar’la birlikteyken Necdet’in eve gelmesi Gonca’yı iyice telaşlandırır. Ne yapacağını şaşıran Gonca, Serdar’ı mutfağa saklar. Necdet, Serdar’ı görmez ama Gonca’yı almadan da gitmeye niyeti yoktur. Artık Gonca’nın bir tercih yapması gerekir. Asuman’ı ilk gördüğünden beri çok hoşlanan Erkut, onun saklanması için yardım eder ve hayranlığını gizlemez. Bundan sonra Elif’in hep çiftlikte kalmasını isteyen Kenan, Melek engeline takılır. Elif ise anne ve babasının ayrı evlerde yaşamasının nedenini merak eder. Melek, kesin bir tavırla Elif’in çiftlikte kalmayacağını söyler. Pelin, Selim’i kıskandırmak için hain planlar yapar. Pelin’i korumak dışında bir amacı olmayan Selim ise her şeyden habersizdir. Tekrardan Koray’la yakınlaşan Pelin, onu Selim’e karşı doldurur. Son yaşadıklarından sonra Arzu’dan biran evvel kurtulmak isteyen Kenan’ın mahkeme günü gelir. Bu sefer Kenan, Arzu’dan boşanabilecek mi?

Destekten TR

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor. Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

Destekten TR

Künye:

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer, Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven Yapım: Green Yapım

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR