Televizyon

Elif dizisinin Fingirdek Tülay’ı iyice coştu

Kanal 7’nin sevilen arkası yarın dizisi Elif’te “Fingirdek Tülay” karakterini canlandıran Derya Şen, ekran başında coştu, coşturdu. Pop müzik sanatçısı Meyra’nın sunduğu MEYRA İLE 1 AN programına konuk olarak katılan Fingirdek Tülay Elif dizisi ile ilgili soruları da yanıtladı.

FİNGİRDEK TÜLAY COŞTU

“Elif” isimli günlük dizi filmin sevilen oyuncusu Derya Şen, canlandırdığı Tülay karakteriyle izleyenlerin ilgi odağı oldu. 1AN tv ekranlarında sevilen pop müzik sanatçısı Meyra’nın sunduğu MEYRA İLE 1 AN isimli programa konuk olan ünlü oyuncu Derya Şen, samimi sohbetiyle göz doldurdu. Elif isimli günlük dizi filmde canlandırdığı Tülay karakteriyle özdeşlesen Derya Şen, konu dedikoduya gelince coştu. Setteki dedikoduları ekranda olduğunu unutarak anlatmaya başlayan dizi filmin fingirdek Tülay’ı, ekranlarda yer alabilecek önemli bir gafa imza atmış oldu. Meyra ile 1 AN isimli programın deneyimli yapımcısı Zuhal Birkök “İzleyenlere samimiyetimizi geçirmek en büyük hedefimiz, konuklarımızın da bunun etkisine girmesi en büyük başarımızdır” dedi.

ELİF’DE BU HAFTA NELER YAŞANACAK? (3 Ekim Pazartesi)

Elif’te bu akşam Arzu, Serdar’dan babasının mirasını almak için tehdit etmeye başlar. Babasının mirasını kimseye yedirmeyeceğini söyleyen Arzu, Serdar’dan kurtulabilecek midir?

ARZU İLE SERDAR KARŞI KARŞIYA GELİYOR (372. BÖLÜM)

Arzu, Serdar’a tehditler savurarak, babasından kalan mirası onlara yedirmeyeceğini söyler. Serdar’ı bitirmek için yeni planlar hazırlayan Arzu, intikam almak için her yolu dener. Serdar, Emiroğulları’nı bitirmek için her gün yeni bir dolap çevirmeye devam ederken karşısında Arzu’yu bulur. Melek ise atölyede Bahriye’nin haksızlıklarıyla yüz yüzedir. Öte yandan mahalleye dadanan gaspçı ise herkesi tedirgin eder. Peki bu gaspçı kim?

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu