Dijital PlatformlarTelevizyon

Elif dizisinin küçük Elif’ine sette sürpriz doğum günü

Minik Elif bir yaş daha büyüdü. Milyonların sevgilisi olan Isabella Damla Güvenilir Kanal 7 ekranlarında Elif karakteriyle milyonların kalbine girmeyi başardı. Küçük yıldız İsabella Damla Güvenilir, 8. Yaşını set ekibiyle kutladı.

3 sezondur ekranlarda olmayı başaran günlük dizi filmde seyircinin gözleri önünde büyüyen Isabella Damla Güvenilir, set günü sürpriz bir partiyle karşılandı. Birlikte kamera karşısına geçtiği oyuncu büyükleri yanında, set ekibiyle ortaklaşa hazırladıkları partide pastasını kesen Isabella Damla Güvenilir, “Dizimiz daha uzun yıllar devam etsin 18 yaşımı da birlikte kutlayalım” dileğinde bulundu.

Doğum gününde bir armağanda Peru’dan alan başarılı yıldız, günlük dizi filmin yayınlandığı LatinaTV tarafından en başarılı çocuk oyuncu ödülüne layık görüldü. Yurt dışına en çok satılan yapım olarak bir rekora koşan Elif isimli günlük dizi film, ekip ruhunun iyice perçinlenmesiyle başarılı maratonuna devam ediyor.

Elif’te bugün neler yaşanacak? 

Arzu çiftliğin satışa çıkarıldığını öğreniyor… Elif’te bu akşam çiftliğin satışa çıkarıldığından habersiz olan Aliye gerçekleri duyduğunda büyük bir şok yaşar. Öte yandan Arzu ise hayallerine daha çok yaklaşmış olmanın verdiği sevinçle harekete geçer. Peki Arzu çiftliğin yeni sahibi mi olacak?

Elif 454. Bölüm özeti

Aliye, evin satılığa çıktığından habersiz olduğu için çiftliğe gelen alıcıların ne demek istediğini anlayamaz. Selim’le Melek yanlarına gelince işin aslı ortaya çıkar ve herkes yıkılır. Aliye, tüm gençliğini ve anılarını da bu evle birlikte kaybedeceği için çok üzülür. Selim ise bu durumda kendini çok suçlu hisseder. Aliye sonunda birlik olmaları ve bu şekilde her şeyin üstesinden gelebileceklerini söyleyerek ailesini bir arada tutmaya karar verir. Tüm bunlar olurken, Arzu, çiftliğin satışa çıktığı haberini alır ve hemen harekete geçer. Peki Arzu çiftliği alıp hayallerine kavuşabilecek mi?

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:10’da Kanal 7’de…

Elif Künye

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem, Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Başa dön tuşu