Dijital Platformlar

Elif dizisinin perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümünde Tarık’ın hain planı tutacak mı?

Kanal 7 ekranlarından gündüz kuşağında yayınlanan Elif dizisi 28 Aralık Perşembe günü saat 20:00’de 634. bölümüyle ekrana gelecek. Bu sezon önemli değişikliklerin yaşandığı yeni oyuncuları kadrosuna dahil eden Elif dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Elif dizinin gelecek bölümlerinden tüyolarla ilgili detaylar  haberimizde..

TARIK’IN HAİN PLANI

Elif’te bu akşam Tarık Elif ve Vildan’ı yurt dışına göndererek onlardan kurtulmayı planlar. Fakat Elif, annesine kavuşmak için evden kaçmanın yollarını arar.

ELİF’İN 634. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Vildan konağa gitme planı yaparken Tarık onları yurt dışına çıkarma planları yapmaktadır. Elif ise evden kaçmanın yollarını arar fakat Vildan ona rahat vermez. Öte yandan Macide Melek’i rüyasında görür ve gördüğü rüyadan çok etkilenir. Melek’in yaşıyor olma ihtimalini düşünen Macide adamlarına talimat vererek onun izini sürmelerini ister. Rana Milano’ya gitmek için Tarık’ı ikna etmeyi başarır. Tarık Kerem’e Milano gezsine kendisinin gideceğini söyleyince Kerem hem Parla’dan hem de geziden kurtulduğu için sevinir. Parla ise bunu öğrenince büyük hayal kırıklığı yaşar.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

ELİF KÜNYE:

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz Senaryo: Rüya İstanbul

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu