Yerli Dizi

Elif dizisinin setinde kalp krizi şoku

Kanal 7’de yayınlanan “Elif” dizisinin setinde kalp krizi şoku… Sette kuaförlük yapan Hüseyin Maloğlu’nun kalp krizi sonrasında Alemdağ Hastanesi’nde hayatını kaybetmesi Elif dizisinin setinde büyük bir şok yaşanmasına neden oldu.

Kanal 7’de ekrana gelen “Elif” dizisinin setinde meydana gelen üzücü bir haber hem oyuncuları hem de set çalışanlarını fazlasıyla üzdü.

Destekten TR

Set Kuaförü Hüseyin Maloğlu (47) geçirdiği ani kalp krizi sonrasında yaşamını yitirdi. Evli ve 1 çocuk babası olan Maloğlu’nun beklenmedik ölümü dizi oyuncuları ve set çalışanları arasında büyük üzüntü yaşanmasına sebep oldu.

Destekten TR

huseyin-maloglu

Destekten TR

CENAZESİ YARIN İKİNDİ VAKTİ DEFNEDİLECEK
Hüseyin Maloğlu’nun cenazesi yarın ikindi vaktine müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İstanbul Ümraniye’deki Ihlamurkuyu Mezarlığı’na defnedilecek.

Elif dizisi 15 Eylül 2014 yılında Kanal 7’de yayınlanmaya başladı.. Elif dizisi Cannes Festivaline katılan ilk günlük dizi olarak televizyon tarihine geçti. Elif, Türk Drama günlük dizisi. Dizi 2014 yılının Eylül ayında Kanal 7’de başlamıştı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR