Dijital Platformlar

Elif dizisinin yeni bölümünde Melek’in kafası karışıyor

Kanal7’de ekrana gelen Elif dizisinin 5 Haziran Pazartesi günü 546. bölümü yayınlanacak. Elif’in yeni bölümünde Melek’in kafası karışıyor. Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Elif’in Pazartesi akşamı yayınlanacak olan bölümünde Yusuf, Melek ve Yahya arasında çıkan söylentilere inanır. İçten içe Yahya’yı kıskanan Yusuf, onu elinde çiçeklerle görünce yıkılır. Zeynep doğacak bebekleri hakkında konuştukça Selim kendini kötü hisseder.

ELİF’İN 546. BÖLÜMÜNDE MELEK’İN KAFASI KARIŞIR

Mahallede Melek ve Yahya’nın evleneceğine dair çıkan dedikodular Yusuf’u bunalıma sokar. Melek ise iş konusunda kararsızken Yahya’nın çiçekle gelmesi kafasını karıştırır. Bunun üzerine Yusuf’un evleneceklerine dair şüphesi kalmaz.  Zeynep ve Selim bebeklerinin kalp atışlarını duymak için birlikte doktora giderler. Selim çocuğunu göremeyeceğini düşünür ve çok duygulanır. Zeynep sürekli olarak bebeğini kucağına alma hayalleri kurarken, Selim içten içe üzülür.

 

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif, hafta içi her gün 20:35’te Kanal 7’de ekrana geliyor.

ELİF DİZİSİ KÜNYE

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer,  Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu